Kategorie

Warsztaty Decoupage - Podstawy technik, warsztaty grupowe termin do uzgodnienia

  • Kod: 3938
  • Dostępność: Jest
  • Producent: Kreateria
  • Cena: 150,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt
Zapraszamy na zajęcia osoby, które chciałyby od podstaw nauczyć się techniki decoupage w dekorowaniu przedmiotów i różnych powierzchni. Jeśli napotykasz w internecie sprzeczne informacje, w literaturze znajdujesz informacje o preparatch, które aktualne były kilanascie lub kila lat temu i nie potrafisz wszystkiego poukładać w logiczną całość - zapraszamy na nasze warsztaty. Tutaj dowiesz się tego, co najważniejsze, aby prawidłowo rozpocząć zabawę z decoupage, jakich używać preparatów, jaka jest kolejność, co jest konieczne a co można zastąpić oraz wiele innych aktualnych i przydatnych informacji, popartych praktyczną nauką podczas kilkugodzinnego spotkania.
Poniżej kilka informacji o zajęciach:

Warsztaty Decoupage.

Zajęcia trwają 5 godz. - w zależności od ilości uczestników
Temat: Decoupage podstawy.

Na warsztatach zostaną omówione podstawowe zagadnienia z techniki decoupage: rodzaje preparatów, papierów, przedmiotów do zdobień. Wykonamy 2 prace w technice decoupage (w zależności od programu) z wykorzystaniem serwetki i papieru - decoupage serwetkowy i klasyczny. Nauczymy metod sprawnego klejenia motywów serwetkowych - bez zmarszczek, przekażemy i pokażemy wiele tricków i wskazówek. Postarzymy przedmioty crackle 1 składnikowym.

Uczestnicy warsztatów zabiorą ze sobą ozdobione przedmioty.

Prosimy o przyjście w wygodnej odzieży, której nie będzie szkoda przypadkowo popryskać farbą.
Jeśli decyzja o chęci uczestniczenia w warsztatach pojawi sią już na ostatnią chwilę, tuż przed warsztatami, wówczas zapraszamy do kontaktu poprzez facebook http://www.facebook.com/kreateria

Zapraszamy :)