Nowe warsztaty ONLINE - KLAUN 2 metody koloryzacji postaci.

22-07-2022

Warsztaty ONLINE KLAUN - dwie metody stylizacji - kolorowa i monochromatyczna. Pełny kurs 5godzin i 30 minut - duża dawka wiedzy i doświadczenia, dużo ciekawostek, porad, sprawdzonych sposobów. Do zobaczenia ONLINE!

 

Warsztaty Online KLAUN - 2 METODY KOLORYZACJI.

 

Nowy warsztat ONLINE - kurs trwa 5godzin i 30minut - podzielony został na 4 filmy. Na warsztacie omawiam wszystkie ważne aspekty proporcji, konstrukcji, ważne wskazówki, metody, różnice itp Krok po kroku od pomysłu, ustalenia proporcji do wykończenia projektu.

 

Warsztaty można odtwarzać bez ograniczeń i w dogodnym dla siebie czasie - wystarczy, że masz dostęp do internetu i profil na Facebook - bowiem filmy udostępnione są w zamkniętych grupach Facebook - dla uczestników, którzy otrzymają tam specjalne zaproszenie.

 

Do warsztatów możesz dokupić zestaw materiałów, który w połączeniu z kursem, czyli odpowiednią dawką wiedzy zapoczątkuje Twoją prawdziwą przygodę z techniką utwardzania.

Szczegółów dowiesz się w grupie warsztatowej.

Połącz przyjemność wypoczynku lub pozostania w domu i pożytek z uczestnictwa w warsztatach.

Życzę wszystkiego dobrego i nie zwlekaj - teraz kurs na wyciągnięcie ręki

Honorata

Kreateria.pl

 

Współpracuję z organizacjami i instytucjami, mam również duże doświadczenie w pracy warsztatowej z osobami z różnymi niepełnosprawnościami - także intelektualnymi. Współpracuje z WTZ, ŚDS, GOK, MOK, MOPS, KGW - mozliwość przeprowadzania warsztatów wyjazdowych.

Prowadzę warsztaty w technikach utwardzanie (Powertex), decoupage oraz zajęcia z kreatywnych metod dekoracji.

biuro@kreateria.pl

tel. 693943949