Dziurkacz 3,7cm JCDZ-115-018 Tag

  • szt.
  • 26,00 zł

Dziurkacz 3,7 cm - do wycinania wzorów w papierze max. do 160 gr/m2. Działa na zasadzie biurowego dziurkacza do papieru z możliwością wycięcia ozdobnego wzoru - jak na zdjęciu. Może być stosowany w wielu technikach m.in. scrapbooking, projektowaniu kartek, do dekoracji petys i wielu innych. Średnica wyciętego motywu w granicach do 3,7 cm. Dziurkacz posiada schowek na konfetti.
Konserwacja dziurkacza:
Jeśli mechanizm tnący podczas eksploatacji wytępi się, można go naostrzyć wycinając kilka - kilkanaście motywów w folii aluminiowej, aby nasmarować mechanizm tnący, kiedy zacznie się zacinać, należy wycinać kilka - kilkanaście motywów w papierze woskowym.
Powyższe rady dotyczą wszystkich typów dziurkaczy ozdobnych.
Jednostka sprzedaży 1 sztuka.

Dziurkacz z przedłużonym ramieniem, dzięki czemu wykrojnik znajduje się w odległości pozwalającej na wycięcie motywu na innej długości niż sąsiedztwo brzegu kartki, max do 10 cm, co pozwala na swobodne operowanie motywem. Dziurkacz do wycinania wzorów w papierze do 160 gr/m2. Działa na zasadzie biurowego dziurkacza do papieru. Może być stosowany w wielu technikach m.in. scrapbooking, projektowaniu kartek. może wycinać papier jak również cienką folię metalową.
UWAGA! Nie należy naduszać ramienia punchera do wycinania, w tym celu należy naduszać przycisk umieszczony na końcu ramienia dziurkacza, pod którym znajduje się wykrojnik.
Rozmiar wyciętego motywu 1,8 cm.

Jednostka sprzedaży 1 sztuka.