Dziurkacz magnetyczny 3x3,2 gołąbek

  • Add feedback:
  • Code: 29
  • Availability: Exists Exists
  • szt.
  • €7.83

Dziurkacz magnetyczny charakteryzuje się tym, że składa się z dwóch osobnych części wykrojnika: góra-dół. Możesz je rozłączyć, ponieważ połączenie ich polega na przyciąganiu magnesu. Odciągając dwie części od siebie - można umieścić dziurkacz w dowolnym miejscu papieru a przykładając górę do spodu magnesu zadbaj tylko o to, aby motyw wycinanego wzoru był odpowiednio nakierowany - magnes przyciągnie obie części dziurkacza do siebie, które się spasują i możesz wyciąć dany motyw w tym właśnie dowolnym miejscu na kartce.

Nie wycinaj więcej niż 1 arkusz jednorazowo.

Dziurkacz 3x3,2 cm (średnica motywu) - do wycinania wzorów w papierze max. do 160 gr/m2. Działa na zasadzie biurowego dziurkacza do papieru z możliwością wycięcia ozdobnego wzoru - jak na zdjęciu. Może być stosowany w wielu technikach m.in. scrapbooking, projektowaniu kartek i wielu innych dekoracjach.
Konserwacja dziurkacza:
Jeśli mechanizm tnący podczas eksploatacji wytępi się, można go naostrzyć wycinając kilka - kilkanaście motywów w folii aluminiowej, aby nasmarować mechanizm tnący, kiedy zacznie się zacinać, należy wycinać kilka - kilkanaście motywów w papierze woskowym.
Powyższe rady dotyczą wszystkich typów dziurkaczy ozdobnych. Nowy dziurkacz lub po nasmarowaniu warto wypróbować na roboczym papierze, ponieważ może jeszcze pozostawiać ślady oliwienia.
Jednostka sprzedaży 1 sztuka.