Folia do złoceń w rolce 4810 4metry - czerwona

  • szt.
  • €5.69
  • Out of stock

Folia metaliczna w kolorze zielonym. Szerokość rolki 16cm, długość 4m. Ozdabiane przedmioty przy pomocy kleju do złoceń i folii metalicznej, sprawiają wrażenie, jakby były ozdobione metalem. Technikę tę można stosować na różnych powierzchniach.

Sposób postępowania: udekorować powierzchnię (np drewno, papier, szkło, metal, plastik, wosk itp) bezpośrednio klejem aplikując z buteleczki - w przypadku kleju 3D z aplikatorem lub przy pomocy pędzelka stożkowego- w przypadku zwykłego kleju do złoceń. Zostawić do wyschnięcia - w zależności od grubości warstwy klej może wysychać w różnym czasie, wysycha na transparentną powłokę. Po wyschnięciu powierzchnia kleju pozostanie delikatnie lepka (nie mokra). Następnie przyłożyć folię metaliczną w wybranym kolorze (matową stroną do kleju) i wygładzić lekko dociskając i dokładnie odwzorowując cały motyw a następnie zdjąć resztki folii. W miejscu, gdzie folia zlepiła się z klejem, pozostanie metaliczne odwzorowanie motywu. W razie potrzeby czynność można powtarzać.

Jednostka sprzedaży 1 szt.

 

Folia do złoceń w rolce - folia metaliczna w kolorze zielonym. Ozdabiane przedmioty przy pomocy kleju do złoceń i folii metalicznej, sprawiają wrażenie, jakby były ozdobione metalem. Technikę tę można stosować na różnych powierzchniach.