Warsztaty ON-LINE Powertex - Kreateria 2019-05-25

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 6007
  • Producent: Kreateria
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 100,00 zł

Powertex Warsztaty online Kreateria

Warsztaty ON-LINE live (na  żywo) z instruktorem - termin 25 maja 2019r (sobota), godz. 15:00 - do ok. 21:00.

Udział w warsztatach na zasadzie praktycznej - uczestnik powinien posiadać profil na platformie Facebook - po dokonaniu płatności za warsztaty i zakupie jednego z zestawu produktów do warsztatów (wymóg uczestnictwa w warsztatach), uczestnik otrzymuje dostęp do zamkniętej grupy na Facebook. Dostęp jest bezterminowy . W ustalonym terminie i godzinach warsztatów w grupie tej, zostanie uruchomiona transmisja video - warsztaty. Każdy z uczestników, powinien mieć już przygotowane stanowisko pracy, aby od tej chwili uczestniczyć praktycznie w warsztatach prowadzonych na żywo. Dostęp do grupy i transmisji pozostaje na stałe - zależy od Facebook. Nagraną transmisję a tym samym warsztat można dowolną ilość razy odtwarzać, nawet w przypadku, kiedy nie uda Ci się uczestniczyć na żywo.

 

Szczegóły omówione zostaną dodatkowo wkrótce na materiale wideo lub audio i załączone również na naszym profilu na facebook

https://facebook.com/kreateria

 

Figura Anioła wykonana w technice utwardzania preparatami Powertex, wysokość ok 50-55cmcm.  Na warsztatach nauczymy się tej (widocznej na zdjęciu) metody ubioru postaci z zastosowaniem ciekawych rozwiązań.

 

UWAGA: Do uczestniczenia w warsztatach wymagane jest posiadanie zestawu preparatów - gotowe zestawy dostępne poniżej w grupie AKCESORIA.

Potrzebujesz ZESTAW mały lub ZESTAW duży. Zestawy te różnią się pojemnością utwardzaczy - zestaw MAŁY zawiera utwardzacz 0,5kg; zestaw DUŻY zawiera utwrdzacz 1 kg. Pozostałe składniki obu zestawów - takie same.