O sklepie

Witajcie w naszym sklepie z artykułami do twórczości artystyczno-hobbystycznych, do rękodzieła oraz wszelkich samozwańczych zrywów realuzacji swoich pomysłów na upiększenie otoczenia. 


 Jeśli masz problem ze skompletowaniem swojego zamówienia - skontaktuj się z nami - pomożemy :)

 

Właścicielem strony kreateria.pl jest : Kreateria, ul. Kolejowa 4, 55-330 Brzezinka Średzka, NIP 6991172371.

 
Zapraszamy do współpracy Warszaty Terapii Zajęciowej, Stowarzyszenia, Domy Pomocy Społecznej, Ośrodki Pomocy Społecznej, Świetlice, szkoły, przedszkola, kolonie itp instytucje i organizacje - oferujemy dostawę materiałów plastycznych oraz szeroki wachlarz warsztatów/pokazów plastycznych poparte wieloletnią praktyką.
Zapraszamy do współpracy.
 
Zachęcamy do kontaktu elektronicznego

Napisz do nas

 
 

Wśród naszego asortymentu znajdziecie m.in. szeroką gamę preparatów do decoupage: klej do decoupage, lakiery, papier ryżowy, serwetki do decoupage - czyli techniki serwetkowej, przedmioty do ozdobienia techniką decoupage. Znajdziecie u nas także artykuły do do scrapbookingu: papier do scrapbooking, tekturki z beermat, narzędzia, dziurkacze do papieru, papierowe sznurki Twist Art a także farby akrylowe, farby do szkła, farby do tkanin, preparaty i kleje do decoupage i innych technik plastycznych, szablony malarskie. Szeroki wybór pędzli i pędzelków , dodatki do dekoracji: liście preparowane, piasek dekoracyjny, piórka, sizal oraz wiele innych.

Posiadamy w ofercie wszystko do techniki utwardzania w postaci produktów Powertex: utwardzacze, czyli preparaty utwardzające naturalne materiały oraz wiele dodatków. Wśród preparatów Powertex: proszek Stone Art, proszek Easy 3dFlex, juta, taśmy papierowe, drut a przede wszystkim główki gipsowe do aniołów i postaci oraz gipsowe maski.

Oferujemy także warsztaty plastyczne z techniki decoupage - tematyka warsztatów w zależności od stopnia zaawansowania .

HISTORIA

Kreateria powstała dzięki własnemu hobby a także z myślą o ludziach z pasją.

Najpierw powstał pomysł na sklep, czego impulsem była trudność w zdobyciu materiałów do techniki decoupage. U naszych zachodnich sąsiadów istniały już sklepy hobby i materiały te były dostępne dla każdego hobbysty na wyciągnięcie niemal ręki. W naszych warunkach, każdy kto chciałby choć wypróbować czegoś nowego lub nawet zdobyć podstawowe preparaty zmuszony był do wędrówki po sklepach dla plastyków i artystów i próbowania preparatów niemal po omacku. Jeszcze gorzej było w małych miasteczkach, gdzie nie ma nawet sklepów dla plastyków. Zatem pomysł na sklep dojrzewał i dojrzewał, aż w końcu podjęłam decyzję - trochę ryzykowną ale czas sprzyjał i zamiast długo zastanawiać się, by w końcu rozsądek kazał zaniechać działań - podjęlam to wyzwanie i wcieliłam je w czyn :)

Nazwa "Kreateria" wzięła się od słów "create", "creative" - tworzyć, twórczy. Dostała polską literkę z przodu i wykończenie, takie, które przywiedzie na myśl skojarzenie z pracownią, w której chciałby się znaleźć i tu tworzyć. Wymyślenie nazwy dla naszego sklepu nie spędzało mi wcale snu z powiek - "Kreateria" przyszła do głowy prawie natychmiast a jako, że pierwsza myśl jest najlepsza, tak już zostało.

I tak 01 czerwca 2005 roku powstał sklep "KREATERIA" - najpierw tylko jako sklep w sieci internetowej https://kreateria.pl.

Następne było motto przewodnie i hasło, które postało już troszke później, ale nadal jest naszym sztandarowym, hasłem

"Kreateria - świat artystycznego hobby, wejdź i odkryj swoją pasję"

 

W czerwcu 2006 został uruchomiony pierwszy we Wrocławiu stacjonarny sklep Kreateria  dla pasjonatów rękodzieła i craft hobby.

W lutym 2007 roku ruszyły pierwsze warsztaty w Kreaterii a  pierwszy poniedziałkowy pokaz odbył się w marcu 2008 roku! I tak aż do dziś i zawsze spotykamy się co poniedziałek późnym popołudniem aby pokazać Wam, jak wykorzystać nasze artykuły do Waszych pomysłów i pasji.
Podczas trwania pokazów - dla osób uczestniczących w pokazie w tym dniu,  obowiązuje rabat 8% na zakupy stacjonarne. 
Czy wiecie, że są Panie, które są z nami od początków trwania pokazów w Kreaterii? - DZIĘKUJEMY :-)
Obiecujemy, że w miarę rozwoju będziemy stale rozszerzać nasz asortyment.

Od stycznia 2019 roku wprowadziliśmy warsztaty online, które zyskują coraz większą popularność, szczególnie wśród uczestników, których dzieli duża odległość od naszego sklepu.

 

Od 01 maja 2021r sklep wrócił do sprzedaży wyłącznie internetowej - dopasowując się do trendów i popularności sprzedaży w sieci internetowej. Nadal prowadzimy warsztaty online ale nie rezygnujemy z warsztatów stacjonarnych oraz wyjazdowych dla grup zorganizowanych - jeździmy do Was na terenie całej Polski.

 

Miłego każdego dnia i czerpania dobrej energii z własnej pasji :)