O sklepie

Witajcie w naszym sklepie z artykułami do twórczości plastycznych - kreateria.pl

Informujemy, że oferta katalogowa (internetowa) nie oznacza dostępności artykułów w sklepie stacjonarnym - miejscowym.


 Jeśli masz problem ze skompletowaniem swojego zamówienia - skontaktuj się z nami - pomożemy :)

 

Zapraszamy Was do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu,ul. Grabiszyńska 9 - skrzyżowanie ul. Piłsudskiego/Grabiszyńska (w dziedzińcu za punktem UrbanCard).

Właścicielem strony kreateria.pl jest : Kreateria, ul. Grabiszyńska 9, 53-501 Wrocław, NIP 6991172371.
Sklep prowadzi sprzedaż stacjonarną, oferta internetowa jest wyłącznie formą katalogu, który prezentuje część z naszej oferty stacjonarnej - zapraszamy zatem do naszego sklepu we Wrocławiu, adres j.w.


 
Zapraszamy do współpracy Warszaty Terapii Zajęciowej, Stowarzyszenia, Domy Pomocy Społecznej, Ośrodki Pomocy Społecznej, Świetlice, szkoły, przedszkola, kolonie itp instytucje i organizacje - oferujemy dostawę materiałów plastycznych oraz szeroki wachlarz warsztatów/pokazów plastycznych poparte wieloletnią praktyką.
Zapraszamy do współpracy.
 
Zachęcamy do kontaktu elektronicznego

Napisz do nas

 
 

Wśród naszego asortymentu znajdziecie m.in. szeroką gamę preparatów do decoupage: klej do decoupage, lakiery, papier ryżowy, serwetki do decoupage - czyli techniki serwetkowej, przedmioty do ozdobienia techniką decoupage. Znajdziecie u nas także artykuły do do scrapbookingu: papier do scrapbooking, tekturki z beermat, narzędzia, dziurkacze do papieru, papierowe sznurki Twist Art a także farby akrylowe, farby do szkła, farby do tkanin, preparaty i kleje do decoupage i innych technik plastycznych, szablony malarskie. Szeroki wybór pędzli i pędzelków , dodatki do dekoracji: liście preparowane, piasek dekoracyjny, piórka, sizal oraz wiele innych.

Posiadamy w ofercie wszystko do techniki utwardzania w postaci produktów Powertex: utwardzacze, czyli preparaty utwardzające naturalne materiały oraz wiele dodatków. Wśród preparatów Powertex: proszek Stone Art, proszek Easy 3dFlex, juta, taśmy papierowe, drut a przede wszystkim główki gipsowe do aniołów i postaci oraz gipsowe maski.

Oferujemy także warsztaty plastyczne z techniki decoupage - tematyka warsztatów w zależności od stopnia zaawansowania .

HISTORIA

Kreateria powstała dzięki własnemu hobby a także z myślą o ludziach z pasją.

Najpierw powstał pomysł na sklep, czego impulsem była trudność w zdobyciu materiałów do techniki decoupage. U naszych zachodnich sąsiadów istniały już sklepy hobby i materiały te były dostępne dla każdego hobbysty na wyciągnięcie niemal ręki. W naszych warunkach, każdy kto chciałby choć wypróbować czegoś nowego lub nawet zdobyć podstawowe preparaty zmuszony był do wędrówki po sklepach dla plastyków i artystów i próbowania preparatów niemal po omacku. Jeszcze gorzej było w małych miasteczkach, gdzie nie ma nawet sklepów dla plastyków. Zatem pomysł na sklep dojrzewał i dojrzewał, aż w końcu podjęłam decyzję - trochę ryzykowną ale czas sprzyjał i zamiast długo zastanawiać się, by w końcu rozsądek kazał zaniechać działań - podjęlam to wyzwanie i wcieliłam je w czyn :)

Nazwa "Kreateria" wzięła się od słów "create", "creative" - tworzyć, twórczy. Dostała polską literkę z przodu i wykończenie, takie, które przywiedzie na myśl skojarzenie z pracownią, w której chciałby się znaleźć i tu tworzyć. Wymyślenie nazwy dla naszego sklepu nie spędzało mi wcale snu z powiek - "Kreateria" przyszła do głowy prawie natychmiast a jako, że pierwsza myśl jest najlepsza, tak już zostało.

I tak 01 czerwca 2005 roku powstał sklep "KREATERIA" - najpierw tylko jako sklep w sieci internetowej https://kreateria.pl.

Następne było motto przewodnie i hasło, które postało już troszke później, ale nadal jest naszym sztandarowym, hasłem

"Kreateria - świat artystycznego hobby, wejdź i odkryj swoją pasję"

 

W czerwcu 2006 został uruchomiony pierwszy we Wrocławiu stacjonarny sklep Kreateria  dla pasjonatów rękodzieła i craft hobby.

W lutym 2007 roku ruszyły pierwsze warsztaty w Kreaterii a  pierwszy poniedziałkowy pokaz odbył się w marcu 2008 roku! I tak aż do dziś i zawsze spotykamy się co poniedziałek późnym popołudniem aby pokazać Wam, jak wykorzystać nasze artykuły do Waszych pomysłów i pasji.
Podczas trwania pokazów - dla osób uczestniczących w pokazie w tym dniu,  obowiązuje rabat 8% na zakupy stacjonarne. 
Czy wiecie, że są Panie, które są z nami od początków trwania pokazów w Kreaterii? - DZIĘKUJEMY :-)
Obiecujemy, że w miarę rozwoju będziemy stale rozszerzać nasz asortyment.

 

Miłego każdego dnia i czerpania dobrej energii z własnej pasji :)