Regulamin

 Strona kreateria.pl jest katalogiem internetowym przedstawiającym ofertę sklepu stacjonarnego Kreateria, ul. Grabiszyńska 9 we Wrocławiu.
Katalog umożliwia rezerwację produktów  on-line z możliwością odbioru osobistego w siedzibie sklepu lub wysyłki zamówień na życzenie Klienta, ale tylko po potwierdzeniu przez sklep ich dostępności - ponieważ prowadzimy jednoczesnie sprzedaż stacjonarną, oraz propozycji sposobu wysyłki, płatności i kosztów nadania w drodze indywidualnych ustaleń ze sklepem - wstępnie można wybrać preferowany sposób wysyłki.
Forma "Złożenie zamówienia" przez serwis jest wysłaniem zapytania o dostępność towaru w sklepie stacjonarnym.Informacja dla Naszych Klientów i Gości serwisu:Mogą wystąpić braki w dostępności produktów w danej chwili, z tego względu, że jednocześnie  prowadzona jest sprzedaż stacjonarna. Stany magazynowe aktualizowane są z opóźnieniem. Niektóre  z produktów mają cykliczne dostawy, dlatego nie akualizujemy często ich dostępności np serwetki, ale istnieje możliwość niedostępności danego wzoru na dłużej. 
Podsumowując: Z reguły produkty są dostępne ale mogą wystąpić czasowe braki.


Na Państwa zapytania odpowiadamy na e-mail w dni robocze (pn-pt) w godz. 10:00-15:00. Zapytania o dostępność artykułów w formie "zamówień" skladanych przez serwis, można składać 7 dni w tygodniu.


Regulamin korzystania z serwisu:
Strona kreateria.pl jest katalogiem internetowym sklepu Kreateria mieszczącego się we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 9, NIP6991172371, firma zarejestrowana w CEiDG. Sklep istnieje od 2005 roku.

Szanowni Państwo - udostępniamy Wam narzędzie umożliwiające składanie zapytań o dostepność towarów w naszej ofrecie stacjonarnej - to nie jest sklep internetowy.

Katalog umożliwia rezerwację produktów w formie złożonego zamówienia z możliwością odbioru osobistego przygotowanego  na tej podstawie zamówienia. Na życzenie Klienta isnieje możliwość wysyłki zarezerwowanych produktów, jednak po potwierdzeniu przez sklep dostępności ich na stanie magazynowym. W tym celu skontaktujemy się z Państwem na podany w kontakcie adres e-mail lub telefonicznie, aby ustalić z Zamawiajacym szczegóły odbioru rezerwacji i sposobu płatności
Złożenie zapytania o dostępność towarów (zwanego tu "zamówieniem") nie jest tożsame z zakupem przez stronę internetową, a jedynie zapytaniem o możliwość ew. wysyłki artykułów z katalogu i ich aktualnej dostępności.


Koszty wysyłki, formy płatności
Na życzenie zamawiającego, wysyłamy zamówienia za pośrednictwem poczty i/lub firmy kurierskiej. Koszt nadania przesyłek w zależności od wybranej formy płatności oraz gabarytów i ciężaru paczki - może się różnić, dlatego podawany jest indywidualnie dla Zamawiającego po sprawdzeniu dostępności wszystkich artykułów.
Aktualnie udostepniamy nastepujące formy płatności: gotówka lub karta płatnicza przy odbiorze osobistym w sklepie; gotówka przy odbiorze przesyłki z opcją pobrania, przedpłata przelewem i wysyłka lub odbiór osobisty w sklepie. Zamawiający ma prawo wyboru spośród wymienionych powyżej.

Termin wysyłki
W przypadku wysyłki zamówionych artykułów, paczki są nadawane do wysyłki w ciągu 3 dni od momentu złożenia zamówienia w przypadku, gdy Zamawiający wybierze formę zapłaty przy odbiorze; lub w ciągu 3 dni od dnia zaksięgowania wpłaty, jesli Zamawiający wybierze formę płatności przelew lub gotówka.

Reklamacje
Zawiadomienia o niezgodności Produktu z Umową Sprzedaży oraz zgłoszenia odpowiedniego żądania można dokonać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@kreateria.pl lub też pisemnie na adres: Kreateria ul. Grabiszyńska 9, 53-501 Wrocław. Skontaktujemy się Państwem niezwłocznie w tej sprawie. 

Ochrona danych osobowych
Dane osobowe zarejestrowanych użytkowników lub składajacych zamówienia są przetwarzane w naszym serwisie wyłacznie w celach rezerwacji artykułów i realizacji zamówień. Dane te są przetwarzane zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i sa zgłoszone do rejestru GIODO, są zgodne z obowiązującymi przepisami od 25 maja 2018 O ochronie danych osobowych RODO. Każdy użytkownik serwisu, który dokonał wpisu lub rejestracji swoich danych, ma do nich dostęp i w każdej chwili może je zmieniać lub usunąć.
Serwis kreateria.pl nie udostepnia danych osobowych żadnym osobom trzecim, firmom (poza kurierską) ani instytucjom.

Dane szczegółowe dotyczące Polityki prywatności


Prawo odstąpienia od umowy.
W ciągu 21 dni od momentu odbioru zamówionych artykułów,Zamawiający ma prawo do rezygnacji z zamówionych artykułów. W tym celu prosimy o złożenie oświadczenia i wysłania go na adres biuro@kreateria.pl lub na piśmie na adres korespondencyjny sklepu: Kreateria ul. Grabiszyńska 9, 53-501 Wrocław.

Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian Regulaminu z ważnych przyczyn np: zmiany przepisów prawa, zmian sposobów płatności,zmiany adresu. Zmiany te jednak nie będą w żaden sposób naruszać praw nabytych Usługobiorców będących jednocześnie konsumentami i korzystających z katalogu internetowego przed dniem wejścia w życie zmian. Zmiany nie będą miały żadnego wpływu na już składane lub złożone Zamówienia oraz zawarte i zrealizowane zamówienia.

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy: Kodeksu cywilnego; Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.); Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. (Dz.U. Nr 22, poz. 271 ze zm.); Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 141, poz. 1176 ze zm.) oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.
Spory powstałe pomiędzy sklepem a Klientem będącym jednocześnie konsumentem zostają poddane właściwym sądom powszechnym.